Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Yenimahalle Klima Servisi

Yenimahalle Klima Servisi

Ankara Yenimahalle Klima Servisi

Ankara Yenimahalle Klima Servisi olarak klima konusunda Klima Bakımı, Klima Sökme- Takma, Klima Arıza kodları ve çözüm önerileri, Klima onarımı, Klima Kart Tamiri Ve Klima Gazı Dolumu olarak hizmet vermekteyiz. Klima konusunda tüm sorunlarınıza alanında uzman ekiplerimiz 7 gün kesintisiz gezici tam ekipmanlı araçlarımızla sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Servis olarak ne marka kullanırsanız kullanın, Arçelik, Beko, Vestel ve Mitsubishi vb. yılların getirdiği tecrübeyle yetki servis kalitesinde teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Klima Servisi olarak misyonumuz senelerin getirdiği bilgi, tecrübe, deneyimle sizlere klima konusunda hızlı, ekonomik, güvenilir hizmeti sunmak için kendi sürekli yenileyen servisimizle sizlere klima konusunda kesintisiz hizmet sunmak.

Yenimahalle Klima Servisi olarak, geniş servis ağımızla yaptığımız işlerde kalite tesadüf değildir anlayışını benimseyerek sizlere kaliteli hizmeti sunarak %100 memnuniyet sağlamak

ankara yenimahalle klima servisi, bakımı, arıza ve tamiri
klima servisi yenimahalle


Yenimahalle Klima Servisi olarak yaptığımız işlemleri sıralamak gerekirse
Klima Arıza ve Tamiri
Klima Gaz Dolumu
• Klima Montajı
• Klima Kart Tamiri
• Klima Bakımı

Servisimiz de oluşturduğunuz randevularınızda, önceliğimiz servis saati kesin düzeyde riayet etmek. Bu konuda müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemekteyiz. Servis elemanlarımız randevu saatinden önce sizleri arayarak gelecekleri saati belirtirler. Klimanızın sorununa ve durumuna göre sizin bilginiz dahilinde klimanıza gerek müdahalede bulunurlar

Yenimahalle Klima Servisi olarak, Demetevler, Şentepe, Yaşamkent, Çakırlar İvedik Osb. Semtleri dahil tüm mahalleri kadar aynı gün ve yerinde servis imkanı götürmekteyiz.

Klima servisi olarak yaptığımız tüm işlerde parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Yapacağımız Klima Tamir İşlemlerinde Orijinal yedek Parça kullanmakta 1 Yıl Servisimiz tarafından garanti vermekteyiz. Klima Kart Tamirlerinde de sizlere özel indirimler sunmaktayız.

Servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman sadece randevu değil teknik destek içinde ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Servis olarak üzerinde hassasiyet gösterdiğimiz detaylı klima bakımı yaptırmanız özellikle tavsiye etmekteyiz. Sağlığınız ve cihazın performans konusunda servis olarak en az yılda 1 defa klima bakımlarını yaptırmanız önermekteyiz

Klima bakımı yapılmayan cihazlarda performans düşmelerinin en büyük sebepleride klima gaz sorunlarıdır. Klima ısıtmama yapmamasınınım soğutma yapmamasının akla gelecek ilk nedeni olmaktadır. Servis olarak klima gaz dolumunu uygun fiyatlara yapmaktayız.

Yenimahalle klima servisi olarak Klima montajı, yer değişimi, sökme-takma, ve taşıma işlemlerinde çok fazla hassasiyet gösterip uzun yıllar sorunsuz klima kullanmanız için her nokta da sizlerin yanındayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara