Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Ulus Klima Servisi

Ulus Klima Servisi

Ulus Klima Servisi 

Ulus klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch,  Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Ulus Ankara’nın yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Ulus da bulunan servisimiz bölgenin ihtiyacı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Ulus klima servisi olarak klima servisimiz her zaman sizlere bir telefon kadar yakındır. Bakım, arıza, montaj ve yedek parça gereksiniminiz de en hızlı ve güvenilir hizmeti verebilmek için hazır beklemektedir. Bizleri 7/24 saat arayabilirsiniz. Servis oluşturmanız durumun da Servisimiz ekiplerimiz sizi gelmeden yarım saat önce arayıp bilgilendiriyor. Klima konusunda yaşadığınız problemlere göre siz değerlerli müşterilerimizi bilgilendiriyor. Klimanın sorunu bakım kaynaklı ise neler yapılması gerektiğini, tamir konusu ise tamir edilmesi gereken noktalarda da neler yapılmasın gerektiğini, bunun nasıl gerçekleşeceği gibi klima ürününüzün ihtiyacı doğrultusunda sizinle bilgiler paylaşmakta ve sizin bilginiz dahilin de işlem yapıyoruz.

Ulus klima servisi
Ulus klima servisi

Ulus klima servisi olarak markası ve modeli fark etmeksizin. Tüm marka klimaların; yerinde servis imkânı ile Klima genel ve periyodik bakımları, klima montajı, iç ünite yer değişimi, dış ünite yer değimi, klima söküm takımı, klima gaz dolumu, klima iç kart tamiri, dış ünite kart tamiri, boru sensörü, ortam sensör arızası, flap arızası, kumanda arızaları, kros fan arızları, dış ünite fan arızıları vb. Klima konusunda akla gelebilecek tüm sorunlarınızı en uygun fiyat prensibiyle yapmaktayız. Tamir konusunda değiştirdiğimiz tüm parçalar klimanın orijin parçası olup 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Diğer klima konusunda bizden kaynaklı tüm sorunlarda tekrardan ücretsiz servis vermekteyiz.

Ulus Klima Bakımı

                Ulus klima servisi olarak Klima kullanım iklim değişikliklerinden kaynaklı olarak Ankara da son zamanlar da artış göstermektedir. Klima yapısal olarak hem ısıtma yapabilmesi hem soğutma yapabilmesi açısından çok fazla tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı insanların rahat etmesi açısından pratik teknolojik bir cihazdır. Ankara da doğalgazın gelmediği ve maliyetinin yüksek olmasından dolayı klima bazı noktalarda insanların birinci tercihi olabilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde ısıtmada kullanılmaktadır. Yazlarında ise soğutmada, kışla aylarında ise ısıtmada kullanılmaktadır. Klimalar ev şartlarında ve iş hayatında kullanılması bakımından insanların çalışma koşullarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Ulus klima servisi Klima bakımları, yasam kalitemizin düşmemesi ve kullanımda her hangi bir olumsuz durum yaşanmaması açısından önemlidir. Klima bakımları, ısıtma ve soğutma işlemi yapan klimaların elektrik ile çalışmasından dolayı yangın gibi oluşabilecek büyük maddi ve manevi kayıpların önüne geçmektedir. Klima bakımları ayrıca sağlık açısından da çok fazla önem arz etmektedir. Zamanında yapılmayan klima bakımı yapısal olarak bakteri üretmektedir. Bu durum özellikle üst solumun yolu enfeksiyonları ve ölümle sonuçlanabilecek Lejyoner hastalığına neden olan bakterileri üretmektedir. Klima bakımı yapılan cihazların kullanım ömürleri artar. Oluşmuş olan performans düşmeleri giderilir. Cihaz daha rahat çalışır. Elektrik tüketimi azalır. Oluşabilecek arızaların önceden tespit edildiği için maddi olarak sıkıntı yaşamanız engellenir.

Genel olarak uzmanlar tarafından klimaların bakımlarını 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Ulus klima servisi olarak klimalarınızın sene en 1 defa klima bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Klima periyodik ve genel bakımları hem sizin için, aileniz ve çalışma arkadaşlarınız için yapılması şarttır. Klima bakımında daha detaylı bilgi ve nasıl yapıldığını öğrenmek için linki tıklayabilirsiniz.

Ulus Klima Bakım Fiyatları

                Ulus Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Ulus Klima Montajı

                Ulus klima servisi olarak klima montajına özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Klima Montajı, Yazın soğutma ve kışın ısıtma sağlayan yaşam konforumuzu artıran cihazın kurulmasıdır. Klimanın montajı, performansı, uzun ömürlülük, daha az elektrik kullanımı açısından önem taşımaktadır. Yapılacak yanlış bir montaj cihazın sorunlu ve sıkıntılı çalışmasına neden olacaktır. Sonuç olarak klima montajın tam anlamıyla eksiksiz yapılması gerekmektedir. Servis olarak bizler siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde bilgi ve deneyimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Klimanın çeşidi ne olursa olsun bu konuda ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak klimaların montajlarını gerçekleştirmekteyiz. Klima Montajı Konusunda daha detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz. Yaptığımız klima montajları

 • Dış ünite yer değişimi
 • İç ünite yer değişimi
 • Komple içi dış ünite yer değişimi
 • Salon tipi klima montajı
 • Duvar Tipi Klima Montajı
 • Split Tip klima montajı
 • Kanallı Tipler klima montajı
 • Mobil taşınabilir Tip
 • Tavan Tipi klima montajı 
 • Yer Tipi klima montajı
 • Asma Tavan Tipleri klima montajı 

Ulus Klima Montaj Fiyatları

                Ulus Klima Servisi , Klima montaj fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak misyonumuz gerçekleştirme için çalışmaktayız. Klima montaj fiyatlarımız yukarda saydığımız montaj tipine göre değişmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse klima montajları kendi aralarında bile fiyatları değişebilmektedir.

                Klimalar boyut olarak farklılık göstermektedir. Özelikle taşınabilirlik açısından  yaygın olarak kullanılan duvar tipi klima ve salon tipi klimalar  7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu olarak isimlendirilir. Btu olarak adlandırılan bu klimaların fiyatları da kendi içerisinde fiyat olarak fark etmektedir. 

Ulus klima servisi olarak Teknik servis firması olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren  klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ulus Klima Sökümü

                Ulus klima servisi , klima sökümü de klima montajı gibi dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış bir klima sökümü insanların maddi açıdan kayıplara neden olabilmektedir. Klima dış ünite ve iç üniteden oluşmaktadır. Bunları bir birine bağlayan bakır boru ve elektrik bağlantıları vardır. Klima da ısıtma ve soğumayı kompresör yardımıyla sağlayan klimanın çeşidine göre r22 veya r 410 gaz vardır. Klima sökülürken gaz toplanabilir ve ayrıca bakır borular sökülüp tekrar kullana bilinir. Klima kullanıcılarının bunlara tekrardan para vermemesi için klima sökülürken servisimizden yardım alabilirsiniz.  Klima sökülürken dikkat edilmesi gereke hususları klima söküm bölümün de daha detaylı inceleye bilirsiniz İsterseniz de Linki tıklamanız yeterlidir.

Ulus Klima Söküm Fiyatları

Ulus Klima Servisi , Klima söküm fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak misyonumuz gerçekleştirme için çalışmaktayız. Klima söküm fiyatlarımız yukarda saydığımız söküm tipine göre değişmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse klima sökümleri kendi aralarında bile fiyatları değişebilmektedir.

                Klimalar boyut olarak farklılık göstermektedir. Özelikle taşınabilirlik açısından  yaygın olarak kullanılan duvar tipi klima ve salon tipi klimalar  7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu olarak isimlendirilir. Btu olarak adlandırılan bu klimaların fiyatları da kendi içerisinde fiyat olarak fark etmektedir. 

Ulus klima servisi ,Teknik servis firması olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız Klima söküm Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren  klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ulus Klima Tamiri

                Ulus klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Ulus klima servisi olarak Servimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır.  Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

 • Kart Tamiri
 • Kompresör tamiri
 • Kros fan tamiri
 • Semratin tamiri
 • Boru Tamiri
 • Gaz Dolumu
 • Dış fan tamiri
 • Kapasitör
 • Boru Sensörü
 • Ortam sensörü

Ulus Klima Tamiri Fiyatları

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Ulus klima servisi olarak, klima bakım servisi olarak en iyi hizmeti en uygun fiyata anlaşımız ile klima bakımlarını her bütçeye uygun şekilde yapıyoruz. Ankara genelinde hizmet veren  klima bakım servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ulus Klima Gaz Dolumu

                Ulus klima servisi , Klimalar ısıtma ve soğutma işlemini tamamen gaz ile alakalıdır. Gaz cihazın en önemli parçalarından sayabilmekteyiz. Sıfır fabrikadan çıkan klimalarda gaz dış ünitede toplanıp montaj bittikten sonra klimaların gaz vanaları açılarak gazı salınır. Özellikle klimam çalışıyor fakat ısıma veya soğutmuyor gibi problemlerde genellikle klimalar gaz problemi olmaktadır. Bu gazın olmamasının bir çok etmeni vardır. Bunları sıralamak gerekirse

 • Gaz borusunun delinmiş olması
 • Montaj sırasında bağlantılarının tam anlamıyla iyi sıkılmamasından
 • Klimanın iç ünite veya dış ünitesinde bulunan her hangi bir yerin delinmesinden kaynaklı olabilmektedir

Klima gazın cihaz sökülecekse gazı toplanabilmektedir. İşin ehli olmayan insanlardan kaynaklı olarak klimanın gazını kaçırmaktalar veya borusu kesmektedirler. Servis olarak klimanızın tüm bu sorunlardan kaynaklı olan problemlerde sizlere en uygun fiyatlara yardımcı olmaktayız. Ulus klima servisi olarak tüm bunları büyük titizlikle yapmaktayız.

Ulus Klima Gaz Dolum Fiyatları

Ulus klima servisi , Klimalar daha önce montaj ve diğer konularla da bahsettiğimiz gibi klimaların marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Klimanın btu suna göre klimalar çeşit olarak r22,r410 veya r32 gaz kullanmaktadır. Bu gazlar klimanın soğutma kapasitesi göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse 12000 btu bir klima ortalama olarak 1 kg gaz kullanmaktadır. Ama 48000 bin btu bir klima 3-4 kg gaz kullanabilmektedir. Bu durumda fiyat olarak fark edebilmektedir.

Ulus Klima Kart Tamiri

                Ulus Klima Servisi , klimalar eski nesil r22 gaz kullanan cihazlar genellikle tek kart kullanmakta bu da iç ünitede bulunmaktadır. Yeni nesil inverter dediğimiz R410 gaz kullanan cihazlar. Hem dış ünitede ve hem de iç ünitede kart bulunmaktadır.

Ulus Klima Kart Tamir Fiyatları

                Ulus klima servisi olarak ,Klima kart fiyatlarımız cihazın özelliklerine göre eski sistem ya da yeni sistem inverter olup olmamasına göre değişmektedir. Klimaların kart ücretleri klimaların markasına göre de değişmektedir. Kullandığımız parçalar orijinal yedek parça olup, Yaptığımız kart tamirleri veya sıfır ürünler 1 yıl servisimiz tarafından garantimiz altındadır. . Klima konusunda daha detay bilgi alabileceğiz sayfalarımız. Tıklayınız . Tıklayınız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara