Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Sincan Klima Servisi

Sincan Klima Servisi

Ankara Sincan Klima Servisi

Ankara Sincan Klima Servisi olarak Sincan’ın tüm mahallelerine servis veriyoruz. Sincan Fatih, Yenikent, Törekent servisimiz her an sizlere hizmet vermek amacıyla klima için gerekli tüm malzemelerin olduğu araçlarımızla her an sorunlarınızı çözmek amacıyla sürekli çalışmaktayız.

Sincan klima servisi olarak klimalarınızı sene de en az 2 defa bakımları yapılmasını önermekteyiz, klimalarınızın çalıştığı ortamlara göre de bu süreyi daha aşağı çekebilirsiniz. Servis olarak yaptığımız bakımlarda ücretsiz olarak bizden kaynaklı problemde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Klimanızın alakalı olarak yetkili servisi kalitesinde hizmet almak ve her nokta da deneyim li bir servisi ihtiyacınız olduğu zaman Sincan Klima Servisimizi tercih edebilirsiniz. Sincan’ın en iyi klima servislerinden bir tanesiyiz.

Klima Servisimiz gelişmiş servis ağımızla ve tecrübeli ustalarımızla her zaman yanınızdayız. Bu durum diğer klima servis firmalıyla arkamızda bırakarak sizlere ekonomik, hızlı, güvenilir servis imkânı sunmaktadır.

ankara sincan klima servisi, bakımı, montajı, arıza ve tamiri
klima servisi sincan

Hedefimiz %100 her noktada Müşterilerimiz klima konusunda memnuniyetidir. Klima tamir işlemi ne olursa olsun kompresör, fan, motor klima kart tamiri işlerinde, aynı gün ve yerinde servis imkânıyla orijinal yedek parça ile 1 yıl işçilik ve parça garantili olarak yapmaktayız.

Klima arızalarınız alakalı olarak klima çalışmıyor, klima su akıtıyor, klima sıcak veya soğuk üflemiyor gibi gazla alakalı sorunlarınızı klimanın kullandığı gazın çeşidi fark etmeksizin klima gaz dolumu uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ayrıca sizlerin daha profesyonel olarak klimalarınızı kullanmanız açısından sizler için uygun makalelerimiz inceleye bilirsiniz. Klimanızın, Arçelik, Beko, Vestel vb. tüm marka klimaların arıza kodlarını bulabileceğiz sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Sincan klima Servisi olarak tüm marka klimaların split, duvar tipi, salon tipi klima montajları, yer değişimlerini sökme takma işlemleri en iyi fiyatlara yapmaktayız. Daha detaylı bilgileri web sayfamızı inceleyerek ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara