Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Saray Klima Servisi

Saray Klima Servisi

Saray Klima Servisi 

Saray klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch,  Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Saray Ankara’nın yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Saray da bulunan servisimiz bölgenin ihtiyacı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Saray klima servisi olarak klima servisimiz her zaman sizlere bir telefon kadar yakındır. Bakım, arıza, montaj ve yedek parça gereksiniminiz de en hızlı ve güvenilir hizmeti verebilmek için hazır beklemektedir. Bizleri 7/24 saat arayabilirsiniz. Servis oluşturmanız durumun da Servisimiz ekiplerimiz sizi gelmeden yarım saat önce arayıp bilgilendiriyor. Klima konusunda yaşadığınız problemlere göre siz değerlerli müşterilerimizi bilgilendiriyor. Klimanın sorunu bakım kaynaklı ise neler yapılması gerektiğini, tamir konusu ise tamir edilmesi gereken noktalarda da neler yapılmasın gerektiğini, bunun nasıl gerçekleşeceği gibi klima ürününüzün ihtiyacı doğrultusunda sizinle bilgiler paylaşmakta ve sizin bilginiz dahilin de işlem yapıyoruz.

Saray klima servisi olarak markası ve modeli fark etmeksizin. Tüm marka klimaların; yerinde servis imkânı ile Klima genel ve periyodik bakımları, klima montajı, iç ünite yer değişimi, dış ünite yer değimi, klima söküm takımı, klima gaz dolumu, klima iç kart tamiri, dış ünite kart tamiri, boru sensörü, ortam sensör arızası, flap arızası, kumanda arızaları, kros fan arızları, dış ünite fan arızıları vb. Klima konusunda akla gelebilecek tüm sorunlarınızı en uygun fiyat prensibiyle yapmaktayız. Tamir konusunda değiştirdiğimiz tüm parçalar klimanın orijin parçası olup 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Diğer klima konusunda bizden kaynaklı tüm sorunlarda tekrardan ücretsiz servis vermekteyiz.

Saray Klima Servisi Klima Bakımı
Saray Klima Servisi Klima Bakımı

Saray Klima Bakımı

                Saray klima servisi olarak Klima kullanım iklim değişikliklerinden kaynaklı olarak Ankara da son zamanlar da artış göstermektedir. Klima yapısal olarak hem ısıtma yapabilmesi hem soğutma yapabilmesi açısından çok fazla tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı insanların rahat etmesi açısından pratik teknolojik bir cihazdır. Ankara da doğalgazın gelmediği ve maliyetinin yüksek olmasından dolayı klima bazı noktalarda insanların birinci tercihi olabilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde ısıtmada kullanılmaktadır. Yazlarında ise soğutmada, kışla aylarında ise ısıtmada kullanılmaktadır. Klimalar ev şartlarında ve iş hayatında kullanılması bakımından insanların çalışma koşullarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Klima bakımları, yasam kalitemizin düşmemesi ve kullanımda her hangi bir olumsuz durum yaşanmaması açısından önemlidir. Klima bakımları, ısıtma ve soğutma işlemi yapan klimaların elektrik ile çalışmasından dolayı yangın gibi oluşabilecek büyük maddi ve manevi kayıpların önüne geçmektedir. Klima bakımları ayrıca sağlık açısından da çok fazla önem arz etmektedir. Zamanında yapılmayan klima bakımı yapısal olarak bakteri üretmektedir. Bu durum özellikle üst solumun yolu enfeksiyonları ve ölümle sonuçlanabilecek Lejyoner hastalığına neden olan bakterileri üretmektedir. Klima bakımı yapılan cihazların kullanım ömürleri artar. Oluşmuş olan performans düşmeleri giderilir. Cihaz daha rahat çalışır. Elektrik tüketimi azalır. Oluşabilecek arızaların önceden tespit edildiği için maddi olarak sıkıntı yaşamanız engellenir.

Genel olarak uzmanlar tarafından klimaların bakımlarını 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Saray klima servisi olarak klimalarınızın sene en 1 defa klima bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Klima periyodik ve genel bakımları hem sizin için, aileniz ve çalışma arkadaşlarınız için yapılması şarttır. Klima bakımında daha detaylı bilgi ve nasıl yapıldığını öğrenmek için linki tıklayabilirsiniz.

Saray Klima Servisi Klima Bakımı
Saray Klima Servisi Klima Bakımı

Saray Klima Bakımı Nedir ??

Klima, yazın sıcak havalarda bulunduğu ortamı serinletmek, kışın ise soğuk havalar da ısınmak için kullanılan teknolojik bir cihazdır. Sadece çok eski sistem pencere tipi klimalarda dışarda ki havayı ortama vermektedir. Yeni tip klimalarda kullanım mantığı olarak cihaz dışarıdaki havayı içeri almaz ya da içerdeki havayı dışarı vermez. Çalışma mantığı olarak ortamdaki sıcak havayı  seprantin üzerinden bulunan kanallar sayesinde içerisinden geçirir. Daha sonra emilen sıcak hava soğutucu gaz ve komprasör yardımıyla dış ünitede bulunan seprantinle birlikte fan yardımıyla dış ortam aktarılır. Kış aylarında ısıtmada sistemi tam tersi şeklinde çalışmaktadır.

Klima çalışmasından kaynaklı olarak su üretir. Ortamda bulunan hava klimadan geçerken tozları buraya bırakır. Önce filtresine daha sonrada sebepten dolayı ortamda bulunan toz, bakteri vb. klimaların öncelik toz filtrelerine oradan da evap üzerine yapışarak, ayrıca kros fan üzerine yapışarak  kirlenmesine neden olmaktadır. Bu durumda cihazın ölümcül olacak bakteri ( lejyoner ) üretmesine cihazın performansının düşmesi neden olmaktadır. Saray klima servisi olarak klima bakımlarını özel kimyasallar klimalarınızı temizliyoruz.

Saray Klima Bakımı Ne zaman Yapılmalı

Yaşam kalitesi artıran klimaların bakımlarını, uzmanlar tarafından senede 2 defa yapılması önermektedir.  Klima bakımları en ihtiyaç duyduğumuz kış ve yaz aylarının girişlerinde yapılması  daha uygundur. İş yerinde kullanılan klimaların çalışma ortamlarına göre 3 ay da bir yapılması çalışanların sağlığı açısından çok daha önemlidir.

Saray Klima Bakımı Nasıl Yapılır ?

Saray klima servisi olarak öncelikle klima çalıştırılarak performans konusunda durumunu bakılır soğutma ve ya ısıtma performans durumu kontrol edilir. Daha sonra klimanın ön filtreleri, flap, ön kasa, su tavası sökülerek önce seplantin ilaçlanarak basınçlı su ile aşağıdaki işlemleri yapıyoruz.

 • Klima Elektrik Bağlantıların kontrolü
 • Hava Filtresinin Temizlenmesi
 • Kros fan temizliği
 • Özel klima  kimyasalı ile serpantin Temizliği
 • Dış Kasa ve Flap temizliği
 • Drenaj Tava temizliği
 • Gaz Kontrolü
 • Performans kontrolü
 • Dış ünite kasa fan Temizliği

Saray Klima Filtre Temizliği

Saray klima servisi, Klima filtrelerini evde çalışma durumuna göre haftada en 1 defa sökülerek su ile temizlendikten sonra tekrar takmanız önerilir. Klima periyodik ve genel bakımları % 25 varan elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz. Klimanız kesintisiz olarak istediğiniz her zaman çalışır. Arıza yapma ihtimali düştüğü için sürekli konfor sağlar. Klima temizlenmesinin  önemli faydası; Alüminyum paneller arasında oluşan baş ağrısı ve solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olabilecek LEJYONEL BAKTERİSİNİ yok etmesidir.

Saray Klima Bakım Fiyatları

                Saray Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Saray Klima Montajı

                Saray klima servisi olarak klima montajına özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Klima Montajı, Yazın soğutma ve kışın ısıtma sağlayan yaşam konforumuzu artıran cihazın kurulmasıdır. Klimanın montajı, performansı, uzun ömürlülük, daha az elektrik kullanımı açısından önem taşımaktadır. Yapılacak yanlış bir montaj cihazın sorunlu ve sıkıntılı çalışmasına neden olacaktır. Sonuç olarak klima montajın tam anlamıyla eksiksiz yapılması gerekmektedir. Servis olarak bizler siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde bilgi ve deneyimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Klimanın çeşidi ne olursa olsun bu konuda ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak klimaların montajlarını gerçekleştirmekteyiz. Klima Montajı Konusunda daha detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz. Yaptığımız klima montajları

 • Dış ünite yer değişimi
 • İç ünite yer değişimi
 • Komple içi dış ünite yer değişimi
 • Salon tipi klima montajı
 • Duvar Tipi Klima Montajı
 • Split Tip klima montajı
 • Kanallı Tipler klima montajı
 • Mobil taşınabilir Tip
 • Tavan Tipi klima montajı 
 • Yer Tipi klima montajı
 • Asma Tavan Tipleri klima montajı 
Saray Klima Servisi Klima Montajı
Saray Klima Servisi Klima Montajı

Saray Klima Montajı Yapılmadan Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Dış ve iç ünitenin bağlanacak olan yerin tespiti yapılması gerekir. Klimanın bağlanacak zeminin kendi ve diğer insanların güvenliği için sağ olması gerekmektedir.
 • Klima ısıtma ve soğutması sağlayacağı alanın m2 uygun Btu klimanın seçilmesi gerekir. Uygun olarak seçilmeyen klimanın elektrik tüketimi cihazın performans açısından önemlidir.
 • Klima bağlanak yerin elektrik aksamın uzak olması gerekmektedir.
 • Bina kolanlarına klima montajı yapılmaması gerekmektedir.
 • Olası bir müdahalede kolay ulaşılır olması gerekmektedir.
 • Su hattının uygun olması uygun olması gerekmektedir.
 • Klimanın çalışması için gerekli olan elektrik klima uygun voltajda olması gerekmektedir.

Saray Klima Montajı Nasıl Yapılır ??

Saray klima servisi olarak Klimanın montajı klimanın ömrüyle alakalı direk etkiye sahip olmasından dolayı yapılacak işlemler eksiksiz olmalıdır. Klima takımı yapılmadan  yukardaki listelediğimiz etkenlerin tam anlamıyla sıralanmasında sonra yapılacak işlemleri sıralamak gerekirse

 • Klimanı iç ünitesini asmadan önce ;Klimanın askı aparatının montajı yapılması gerekir dengeli bir şekilde
 • Klimanın gazın akışını sağlayacak borunun ve klimadan çıkan suyun giderden sorunsuz yaşamadan akması sağlaması açısından uygun bir şekilde duvara delinmesi
 • Dış ünitenin ayaklarının klimanın borusu ve duvarda olan deliğe göre montajının yapılması
 • Klimanın arkasında bulunan boru bağlantılarının yapılması, su gider borusunun bağlantısı ve haberleşme kablolarının bağlanması
 • İç ünite yerleştirdikten sonra  dış ünite bağlantılarının yapılması boru bağlantısı, haberleşme bağlantısı, gaz verilmesi
 • İç ünite elektirik bağlantı yaptıktan sonra çalıştırılması
 • Klima ister sıfır ürün olsun ister ikinci (2) el olsun klima montajı aynıdır.

Saray Klima Montaj Fiyatları

                Saray Klima Servisi, Klima montaj fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak misyonumuz gerçekleştirme için çalışmaktayız. Klima montaj fiyatlarımız yukarda saydığımız montaj tipine göre değişmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse klima montajları kendi aralarında bile fiyatları değişebilmektedir.

                Klimalar boyut olarak farklılık göstermektedir. Özelikle taşınabilirlik açısından  yaygın olarak kullanılan duvar tipi klima ve salon tipi klimalar  7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu olarak isimlendirilir. Btu olarak adlandırılan bu klimaların fiyatları da kendi içerisinde fiyat olarak fark etmektedir. 

Saray klima servisi olarak Teknik servis firması olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren  klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Saray Klima Sökümü

                Saray klima servisi, klima sökümü de klima montajı gibi dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış bir klima sökümü insanların maddi açıdan kayıplara neden olabilmektedir. Klima dış ünite ve iç üniteden oluşmaktadır. Bunları bir birine bağlayan bakır boru ve elektrik bağlantıları vardır. Klima da ısıtma ve soğumayı kompresör yardımıyla sağlayan klimanın çeşidine göre r22 veya r 410 gaz vardır. Klima sökülürken gaz toplanabilir ve ayrıca bakır borular sökülüp tekrar kullana bilinir. Klima kullanıcılarının bunlara tekrardan para vermemesi için klima sökülürken servisimizden yardım alabilirsiniz.  Klima sökülürken dikkat edilmesi gereke hususları klima söküm bölümün de daha detaylı inceleye bilirsiniz İsterseniz de Linki tıklamanız yeterlidir.

Saray Klima Servisi Klima Sökümü
Saray Klima Servisi Klima Sökümü

Saray Klima Sökümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ??

Saray klima servisi olarak Klima sökümlerinde dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Yapılacak yanlış bir söküm hem cihazın ömrünü, performansını etkilemektedir. Basit gibi görünse de klima sökümleri , toplanmayan bir gaz, borunun delinmesi daha sonra montaj sırasında siz değerli müşterilerimize ciddi maddi anlamda zarara uğratabilmektedir.

Saray Klima Söküm Fiyatları

Saray Klima Servisi, Klima söküm fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak misyonumuz gerçekleştirme için çalışmaktayız. Klima söküm fiyatlarımız yukarda saydığımız söküm tipine göre değişmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse klima sökümleri kendi aralarında bile fiyatları değişebilmektedir.

                Klimalar boyut olarak farklılık göstermektedir. Özelikle taşınabilirlik açısından  yaygın olarak kullanılan duvar tipi klima ve salon tipi klimalar  7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu olarak isimlendirilir. Btu olarak adlandırılan bu klimaların fiyatları da kendi içerisinde fiyat olarak fark etmektedir. 

Saray klima servisi ,Teknik servis firması olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız Klima söküm Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren  klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Saray Klima Tamiri

                Saray klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Saray klima servisi olarak Servimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır.  Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

 • Kart Tamiri
 • Kompresör tamiri
 • Kros fan tamiri
 • Semratin tamiri
 • Boru Tamiri
 • Gaz Dolumu
 • Dış fan tamiri
 • Kapasitör
 • Boru Sensörü
 • Ortam sensörü

Saray Klima Tamiri Fiyatları

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Saray klima servisi olarak, klima bakım servisi olarak en iyi hizmeti en uygun fiyata anlaşımız ile klima bakımlarını her bütçeye uygun şekilde yapıyoruz. Ankara genelinde hizmet veren  klima bakım servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Saray Klima Onarımı

Saray klima servisi olarak, Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima onarımları kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Servimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır.  Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

 • Kart Tamiri
 • Kompresör tamiri
 • Kros fan tamiri
 • Semratin tamiri
 • Boru Tamiri
 • Gaz Dolumu
 • Dış fan tamiri
 • Kapasitör
 • Boru Sensörü
 • Ortam sensörü

Saray Klima Onarım Fiyatları

Klima onarımlarını en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima onarımları parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Saray klima servisi olarak en iyi hizmeti en uygun fiyata anlaşımız ile klima onarımlarını her bütçeye uygun şekilde yapıyoruz. Ankara genelinde hizmet veren  klima bakım servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Saray Klima Gaz Dolumu

                Saray klima servisi, Klimalar ısıtma ve soğutma işlemini tamamen gaz ile alakalıdır. Gaz cihazın en önemli parçalarından sayabilmekteyiz. Sıfır fabrikadan çıkan klimalarda gaz dış ünitede toplanıp montaj bittikten sonra klimaların gaz vanaları açılarak gazı salınır. Özellikle klimam çalışıyor fakat ısıma veya soğutmuyor gibi problemlerde genellikle klimalar gaz problemi olmaktadır. Bu gazın olmamasının bir çok etmeni vardır. Bunları sıralamak gerekirse

 • Gaz borusunun delinmiş olması
 • Montaj sırasında bağlantılarının tam anlamıyla iyi sıkılmamasından
 • Klimanın iç ünite veya dış ünitesinde bulunan her hangi bir yerin delinmesinden kaynaklı olabilmektedir

Klima gazın cihaz sökülecekse gazı toplanabilmektedir. İşin ehli olmayan insanlardan kaynaklı olarak klimanın gazını kaçırmaktalar veya borusu kesmektedirler. Servis olarak klimanızın tüm bu sorunlardan kaynaklı olan problemlerde sizlere en uygun fiyatlara yardımcı olmaktayız. Saray klima servisi olarak tüm bunları büyük titizlikle yapmaktayız.

Saray Klima Gaz Dolum Fiyatları

Saray klima servisi, Klimalar daha önce montaj ve diğer konularla da bahsettiğimiz gibi klimaların marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Klimanın btu suna göre klimalar çeşit olarak r22,r410 veya r32 gaz kullanmaktadır. Bu gazlar klimanın soğutma kapasitesi göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse 12000 btu bir klima ortalama olarak 1 kg gaz kullanmaktadır. Ama 48000 bin btu bir klima 3-4 kg gaz kullanabilmektedir. Bu durumda fiyat olarak fark edebilmektedir.

Saray Klima Kart Tamiri

                Saray Klima Servisi, klimalar eski nesil r22 gaz kullanan cihazlar genellikle tek kart kullanmakta bu da iç ünitede bulunmaktadır. Yeni nesil inverter dediğimiz R410 gaz kullanan cihazlar. Hem dış ünitede ve hem de iç ünitede kart bulunmaktadır.

Saray Klima Kart Tamir Fiyatları

                Saray klima servisi olarak,Klima kart fiyatlarımız cihazın özelliklerine göre eski sistem ya da yeni sistem inverter olup olmamasına göre değişmektedir. Klimaların kart ücretleri klimaların markasına göre de değişmektedir. Kullandığımız parçalar orijinal yedek parça olup, Yaptığımız kart tamirleri veya sıfır ürünler 1 yıl servisimiz tarafından garantimiz altındadır.

Saray Klima Fiyatları

                Klima Fiyatları klimanın modeline ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Burada en çok dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi cihazın kullanımıdır.

Saray İnverter Klima

                İnverter klima konusunda kafada ki en büyük sorular. İnverter klima ne demek ? İnverter klima ne kadar yakar ? İnverter klimanın özellikleri

                İnverter klima en büyük özelliklerinden bir tanesi çok uygun elektrik tüketimi olarak göz önüne çıkmaktadır.

Saray 2 el Klima Alım – Satımı

Saray klima servisi olarak, ister on- of ister inverter klima satışlarımız vardır. Genel olrak duvar tipi klima ve salon tipi klima satmaktayız. Btu olarak 12 lük 9 lük ,18 lik , 24 luk , 45 ve 48 btu klimalar satmaktayız. İkinci el klima olarak servis telefonlarımızdan genel olarak bilgi alabilirsiniz. Klima konusunda daha detay bilgi alabileceğiz sayfalarımız. Tıklayınız . Tıklayınız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara