Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Ostim Klima Servisi

Ostim Klima Servisi

Ankara Ostim Klima Servisi

Ostim klima servisi olarak, tüm marka klimalarının bakım, arıza, montaj, gaz dolumu, klima kart tamiri işlerinizi garantili ve faturalı bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız tamir işlemleri 1 Yıl garanti vermekteyiz. Ostim klima Servisi olarak klima servisimiz her zaman sizlere bir telefon kadar yakındır.

Klima markanız Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klimaların akla gelebilecek tüm işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Servisimize ister 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 numaralı telefonlardan ister yazının altına yorum kısmına yorum yaparak, mail atarak veya numaralar 7/24 bilgi ve randevu olabilirisiniz.

Ostim Klima Servisi Olarak Yaptığımız İşler

Klima Bakımı detaylı bilgi
Klima Montajı
• Klima Arıza
• Klima Tamir
• Klima Gaz Dolumu
• Klima Kart Tamiri
• Klima Sökme
• Klima Yer Değişimi

Ostim Klima Servisi
Ostim Klima Servisi

Neden Ostim Klima Servisini Seçmelisiniz?

İşte o nedenleri sizin için sıraladık. Alacağınız hizmetin en iyi olması için çalışmaktayız. Amacımız % 100 müşteri memnuniyetidir.

Garanti İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Servis İmkânı

Yaptığımız işçilikler ve tamir işlemleri 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde kullanmış olduğunuz markanın orijinal yedek parçasıdır. Parçadan ve ya bizim işçiliğimizden kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis İmkânı

Servis olarak günün belirli saatleri dışında yapılan randevu taleplerine aynı gün servis oluşturmakta ve yapmaktayız.

Cihazlarınızı Yerinde Tamir Ediyoruz

Sadece cihazlarınız testte tutmamız gereken durumlar hariç klimanızı yerinde tamirini yapıp teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat – Güvenilir Servis

Günün getirdiği büyük ekonomik sıkıntılarından dolayı servis olarak fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya çalıyoruz. Amacımız en hizmeti en uygun fiyata sunmak. Günümüz koşullarında servisçilik konusunda oluşan algıları yıkmak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktır. İnsanları kandırmadan bilgilendiriyoruz.

 

Yorumlar: 1

  1. […] Ostim klima bakım fiyatları; klimanızın türüne ve özelliklerine uygun olarak temin edilen, parçalar nedeniyle değişiklik gösterir. Çünkü her klimanın yapısı ve çalışma özellikleri birbirinden farklıdır. Servislerin verdikleri hizmet kaliteleri de fiyatların değişmesinde önemli bir etkendir. Yenimahalle Ostim klima uzmanlarımız, profesyonel iş anlayışlarıyla,sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar. Klima bakım alanında kullanılan araç ve gereçler fiyat konusunu büyük ölçüde etkilemektedir. Klimanızın arızaya bağlı olarak değiştirilmesi gereken bir parçası varsa, bu gibi ek parça takım hizmetleri de fiyatlarda farklılıklar oluşturabilir. Yedek parçalar, kendi içlerinde,sahip oldukları özellikleri doğrultusunda çeşitli fiyatlara sahiptir. Klima bakımında en çok değiştirilen yedek parçalar aşağıda sırasıyla verilmiştir: […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara