Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi marka klimalara Ankara geneline Teknik servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi bitmiş Mitsubishi klimaların ister Heavy ister electric modellerinin tüm ; Bakım, Arıza, Montaj, Kart Tamiri, Gaz Dolumu, Yer Değişimi ve Tamir işlerini Ankara tüm ilçe ve semtlerine aynı gün ve yerinde servis imkânı ile %100 müşteri odaklı çalışmamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Mitsubishi Klima Teknik Servisi olarak Ankara da klima konusunda en iyi servislerden bir tanesiyiz. Mitsubishi Klima kullanan müşterilerimiz 7/24 web sitemizden veya 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 numaralarımızdan randevu ve bilgi alabilirsiniz..

Mitsubishi Klima servisi olarak Mitsubishi klimaya Yaptığımız hizmetlerimizi sıralamak gerekirse;

• Mitsubishi Klima Montajı
• Mitsubishi Klima Arıza Tespiti
• Mitsubishi Klima Gaz Dolumu
• Mitsubishi Klima Kart Tamiri
• Mitsubishi Klima Yedek Parça
• Mitsubishi Klima Yer Değişimi
• Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İşte o nedenleri sizin için sıraladık. Alacağınız hizmetin en iyi olması için çalışmaktayız. Amacımız % 100 müşteri memnuniyetidir.

Garanti İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Servis İmkânı

Yaptığımız işçilikler ve tamir işlemleri 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde kullanmış olduğunuz markanın orijinal yedek parçasıdır. Parçadan ve ya bizim işçiliğimizden kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis İmkânı

Mitsubishi Klima Servisi olarak günün belirli saatleri dışında yapılan randevu taleplerine aynı gün servis oluşturmakta ve yapmaktayız.Cihazlarınızı Yerinde Tamir Ediyoruz,Sadece cihazlarınız testte tutmamız gereken durumlar hariç klimanızı yerinde tamirini yapıp teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat – Güvenilir Servis

Günün getirdiği büyük ekonomik sıkıntılarından dolayı servis olarak fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya çalıyoruz. Amacımız en hizmeti en uygun fiyata sunmak. Günümüz koşullarında servisçilik konusunda oluşan algıları yıkmak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktır.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara