Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Mamak Klima Servisi

Mamak Klima Servisi

Ankara Mamak Klima Servisi

Klimalar son zamanlarda havalarda değişimlerle beraber ve maliyet düşmesinden dolayı çok fazla tercih edilmeye başladı. İklimlendirme olarak klimalar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. Mamak Klima Servisimiz artan klima servis ihtiyacını karşılamak için Mamak Acil Klima servisi ile tam donanımlı araçlarımızla haftanın 7 günü kesintisiz Mamak tüm bölgelerini hizmet götürmektedir.

Mamak bölgesine hizmet veren en iyi klima servislerinden bir tanesiyiz. Yılların getirmiş olduğu deneyimle tüm klima bakım, onarım ve arıza, sökme- takma gibi işleri büyük hassasiyetle göstererek aynı gün ve yerinde servis imkânı sunmaktayız. Klima servisimiz tüm işlere garantili işçilik ve orijinal yedek parça garantisi vermektedir.

ankara mamak klima servisi, bakımı, arıza, tamiri gaz dolumu, kart tamiri
klima servisi mamak

Klimalar çalışma mantığıyla kullanıcıların sağlığıyla direk etkiye sahip olabilmektedir. Zamanında yapılmayan klima bakımları ciddi maddi ve manevi zararlar açabilmektedir. Özellikle kullanımla alakalı olarak ölümcül bakteriler olan Lejyoner bakterisi üretebilmektedir. Cihazın daha iyi hava akımı yapması açısından klima bakımlarının Düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Mamak Klima Servisi olarak her zaman müşteri memnuniyeti ön plan tutarak her zaman klima sorunlarınızda kısa sürede çözümlere kavuşturmaktayız. Klima tamiri gerektirecek durumlarda sorunun kaynağını tam olarak bulup kesin çözümlerde tamir işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Klima tamiri işleminde kullandığımız parçalar markanın kendi orijinal yedek parçası olmakla birlikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

klima gaz dolumu nasıl yapılıt
klima gaz dolum servisi

Mamak Klima Teknik Servisimiz sadece klima bakımı ve tamiri işlemleri değil profesyonel olarak çok fazla dikkat gerektiren klima montaj, söküm- takım, yer değiştirme ve taşıma işlerinizi de büyük bir itinayla yapmaktadır. Klima Montajı klimanın ömrüyle alakalı olması sebebiyle yapılacak olan bir yanlış montaj ciddi elektrik, performans ve ömür olarak direk etkiye sahiptir.

Mamak Klima Servisimiz En çok yaşanan klima arızalarında klima ısıtmıyor, klima ısıtmıyor, klima su akıtıyor klima performans sorunlarının başlıca sebeplerden biri zamanında yapılmayan klima bakımları ve biride klimanın gazının hiç olmaması ve ekşitmesinden kaynaklı olabilmektedir. Başta çok fazla kullanılan Arçelik, Beko, Daikin, Vestel, Baymak, Lg olmak üzere tüm marka klimaların gaz çeşidi ne olursa olsun klima gaz dolumunu ekonomik fiyatlara yapmaktayız.

ankara klima servisi

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara