Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Klima Sökümü ( Demontaj )

Bakım & Montaj & Tamir & Arıza & Kart Tamir & Gaz Dolumu

Klima Sökümü ( Demontaj )

Klima Sökümü Nasıl Yapılır ?

Klima nasıl Sökülür ??

Klima demontajı, yapılması basit olarak görünse de aslında uzmanlık gerektirecek konulardan bir tanesidir. Söküm işlemi yapılmasında dikkat edilmez ise kötü sonuçlara neden olacak bir çok etken vardır. Bu nokta da servis olarak  7/24 randevu ve bilgi için servisimizden yardım olabilirsiniz.

Klima Sökerken Yapılması Gerekenler

  • Öncelikle klimanın gazı toplanır.
  • Klimanın elektrik bağlantısı kesilir.
  • Klimanın haberleşme kabloları sökülür
  • Klimanın bağlantı boruları sökülür
  • İç ünite sökülür
  • İç ünite arka bağlantı aparatı sökülür
  • Klima boruları kırılmadan toplanır.
  • Klimanın dış ünitesini duvarda sabitlemeye yarayan  ayakların sökülmesi
klima sökümü

Klima Söküm Fiyatları Ne Kadardır ?

            Klimalar marka ve model olarak farklılık gösterdiği gibi klima söküm ücreti olarak da farklılık göstermektedir.

Klima Model olarak,  Klima Duvar Tipi klima söküm- Split Klima Söküm – Tavan Tipi klima sökümü – Yer Tipi klima sökümü – Asma Tavan Tipleri klima montajı – Salon tipi klima söküm  – Kanallı tip klima söküm – Mobil taşınabilir Tip Klimaların klima söküm, garantili olarak yapmaktayız. Btu  olarak 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu. Klima söküm fiyatları olarak en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima söküm fiyatlarımız klima modeline göre değişmektedir.

Klima Teknik servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunan firmamız klima montaj, klima sökme, klima takma, klima yer değiştirme işlerinizde  klima montaj firması olarak hizmetlerimiz; klima montaj ankara ,Klima montaj servisi, klima söküm, , klima sökme ücreti, demontaj fiyatı, sökme takma ücreti, klima demontaj ücreti, Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren  klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin