Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı Sorusuna Servis Olarak Cevabımız Uzmanlar, klima üreticileri ve servisler tarafından Klima Bakımlarının senede 2 defa yapılması önermektedir. Klimaların çalışma ortamı ve çalıma süresine göre Klima Bakımları bu sürenin 3 aya kadar düşürülmesi tavsiye etmekteyiz. Yapılacak klima temizliği hem çalışanların performansı artırıp sağlığına zarar vermemesine, cihazın daha az elektrikle kullanıp tam performansla çalışmasına ve cihazın ömrünü koruyarak ciddi Klima Arızaları çıkarması engel olacaktır.

Klima Bakımlarını ise Klima Kullanımının en fazla olduğu aylara girmeden son bahar ve ilk baharda yapılması tavsiye etmekteyiz. Klima Bakımları oluşabilecek arızaların önüne geçerek tam anlamıyla ihtiyaçımız olduğu zamanlarda klima arıza ve klima tamiri ile karşı karşıya kalmamış olursunuz

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı
Ankara Klima Bakım Servisi

Zamanında yapılmayan klima bakımları geri döşü olmayan maddi ve manevi zararlar verbilmektedir. Bunların başlıcası ölümcül olabilen Lejyoner Bakterisi üretebilmekte ve ayrıca insanları rahatsız eden kronik yorgunluk, baş ağrısı, kötü kokular ve alerji, vb. durumları ortaya çıkarabilmektedir.

Klima Bakımları Ne Kadar Sürede Yapılmalı istinaden Sorunsuz çalışan klima, hem hayat kalitesi artırarak, hem iş hayatında verimliliği artırmaktadır. Zamanın da yapılmayan klima bakımları yukarı da belirttiğimiz sorunlara neden olduğundan dolayı sıkıntılı bir süreç yaşamamıza neden olacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara