Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Klima Bakım Fiyatları / Ücretleri

Klima Bakım Fiyatları / Ücretleri

Klima Bakım Fiyatları 2020

Klima bakımları dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Uzmanlar tarafından ve servisimiz tarafından klima bakımlarını 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Klima bakım fiyatları konusunda klima servisimiz günün getirmiş olduğu ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak en uygun fiyatı siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Klima bakımları ortamın hava kalitesi arttırarak hem yaşam standartlarını ve ayrıca iş yerinde bulunana klimalar ise çalışma ortamında verimliliği artırır. Zamanında yapılacak bir klima bakımı sizi yazın kavurucu sıcağında veya kışın en soğuk günlerinde yarı yolda bırakmayacaktır. Doğru yapılan bir klima bakımı oluşacak birçok olumsuz durumdan sizleri kurtaracaktır. Performans düşüşleri, fazla elektrik tüketimi, klimanın ömrünün kısalması ve ciddi maliyet gerektirecek klima tamir işlemleri ortadan kaldıracaktır.

Klima bakım, temizliği, temizleme fiyatları
klima Bakım ücretleri

Klima Bakım Fiyatlarımız adet olarak 1 tane için geçerlidir. Yaptığımız klima periyodik bakımları için geçerlidir. Klima da var olan arıza ve Klima Tamir İşlemi gerektiren işlemler fiyatımıza dâhil değildir. Klima Bakımında yapılan gaz ölçümleri sırasında çıkabilecek gaz eksiklikleri fiyatlarımıza dâhil değildir. Yapılacak Klima gaz dolumu ekstra ücrete tabi tutulmaktadır.

Evlerde ve iş yerlerin en fazla tercih edilen klima tipleri göre klima bakım fiyatlarımız

• Duvar (Split – Ev Tipi ) Klima Bakımı 80 TL
• Salon Tipi Klima Bakımı 100 TL
• Kaset ( Tavan ) tipi Klima Bakımı 120

Ayrıca multisistem, kanallı tip klimalar, Vrf ve Chiller gibi klima tipleri için detaylı bilgi için 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 telefon numaralarımızdan iletişime geçebilir klima temizleme fiyatları alabilrsiniz.

Klima Temizleme Fiyatları 2020

Servisimiz Klima temizleme işleminde tam olarak neler yapıldığını klima temizliği ilgi tüm klima temizliği neden yapılmalı, klima temizli yapılmazsa ne olur, klima bakımlarını ne kadar sürede yapılmalı gibi Klima Temizleme ilgili tüm detaylı bilgiyi yazımızda okuyabilirsiniz.

Servis olarak hatırlatmak istediğimiz bir konuda klimalarda bulunan filtreleri klimanın çalışma süresi ve çalıştığı ortama göre 3 ila 15 gün arasında temizlemenizi önermekteyiz. Klima filtre temizliği ile ilgili tüm bilgileri Klima Temizleme Nasıl Yapılır ? ilgili makalemizden edine bilirsiniz.

Klima Temizleme Fiyatları konusunda 4 (dört) ve üzeri klima temizleme için servisimiz iletişime geçip özel ücretlerimizden yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara