Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Kızılay Klima Servisi

Kızılay Klima Servisi

Kızılay Ankara’nın en fazla klima kullanımı yüksek olan semtlerin başında gelmektedir. Kızılay Klima Servisi olarak tüm klima işleri için telefon numaramız 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27’dir. Klima servisimize diğer iletişim araçları olan whatsapp, facebook ve makalemizin altında ki yorum ekle bölümünden mesaj yazarak da iletişime geçebilirsiniz.

Klima Servisi olarak başta Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin, büyük markalarla birlik tüm klima markalarının tüm sorunlarınıza kesin çözümler üretmekteyiz. Özellikle klima kullanımı arttan aylarda sorunsuz klima kullanmanız açısından detaylı klima bakımı yapmaktayız. Bakımsız klimalardan kaynaklı olan koku ve performans düşüşlerini ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca kullanımla alakalı ve bakımsız klimalardan kaynaklı olacak olan klima tamirleri profesyonel ekiplerimizle aynı gün ve yerinden servis imkânı hizmet vermekteyiz

Servis olarak sıfır ya da ekinci el klimalarınızın klima montaj, yer değişimi, sökme takma işlerinizi de üzerinde hassasiyet göstererek profesyonel ekiplerimizle montajı yapmaktayız. Montaj kaynaklı olabilecek Klima gaz dolumunu marka ve çeşit fark etmeksizin yapmaktayız. Kızılay Klima Servisi olarak yukarıda belirttiğimiz iletişim yollarıyla klima servisimiz ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara kızılay klima servisi, bakımı, montajı, arıza ve tamiri
klima servisi kızılay

Kızılay En Yakın Klima Servisi

Klima Servisi olarak, klima kullanımı arttığı aylar dâhil siz değerli müşterilerimize yılın 365 günü gezici araçlarımızla sizlere en yakın klima servisi olarak her zaman haftanın 7 günü kesintisiz hizmet götürmektedir. Çalışma saatlerimizde esneklik göstererek her zaman yanınızdayız. Servisi olarak özel günlerde ve resmi tatillerde nöbetçi servis ekibimizle yanınızdayız.

Kızılay Acil Klima Servisi

Bünyemizde oluştur durduğumuz acil klima servisiyle klima arızaları ve klima tamirlerinde anında müdahale ile sizlerin mağduriyeti tamamen ortadan kaldırmaktayız. Oluşabilecek klima arızalarında servisimizle irtibata geçip hızlı, güvenilir, ekonomik fiyatlarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Kızılay Klima Servisi En Çok Yaşanan Klima Arızaları

Klima Servisi olarak yılların getirdiği tecrübe ve birikimle klimalarla oluşabilecek klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima çalışmıyor, klima iç üniteden su akıtıyor, klima hata kodu veriyor, klima ışığı sürekli yanıp sönüyor, klima soğuk üflüyor vb. akla gelebilecek klima arızlarınızda her zaman kesin çözümlerde yanınızdayız.

Ciddi maliyet gerektiren klima kompresör arızalarında genellikle klimanın yüksek voltaj çekmesinden dolayı, klima çalışmaya başlar fakat motor devreye girerken şartel attırır. Klima kart arızasından ise klima hiçbir şekilde çalışmamaktadır.

Bu tür arızalarının çoğu yanlış klima montajı, zamanında ve detaylı yapılmayan klima bakımı ve klima gaz eksiltmesinden kaynaklı olmaktadır. Tüm bu sorunlarınız servisimizle irtibata geçebilir. En İyi fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Garantili Klima gaz dolumu ve detaylı bakımları sorunlarınıza kesin sonuca kavuştururuz.Kızılay Klima Teknik Servisini yetki servis kalitesinde yapmaktayız

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara