Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi

Ankara Keçiören Klima Servisi

Klima konusunda doğru seçimi yapmak önemlidir. Klimalar doğru kullanımla alakalı olarak ömür boyu sizlere hizmet edebilmektedir. Keçiören Klima Servisi olarak enerji tasarrufu açısından inverter klimalar almanızı tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca doğru klima kullanım da sizlere tasarruf sağlatacak önemli bilgiler içermektedir. Klima kullanımında yaz modun da kullanılacağı zaman oda sıcaklığının ortalama olarak 22-23 derece olması önemlidir. Odanın havalandırmasını sabah saatlerinde yapılması gerekmektedir. Klimanın çalıştığı zaman odanın pencerelerin açılmaması ve oda kapısı da çok fazla açılmaması gerekir.

Çok fazla bilinçsiz kullanılan cihazlar ciddi anlamda zarar verebilmektedir. Bu duruma eklenecek bakımsız klimalar ise cihazın çok fazla performans düşmesine, elektrik sarfiyatı ve cihaz ömrüne direk etki edecektir.

Ankara Keçören Klima Servisi olarak klima bakımlarınız ihmal etmemeniz gerektiğini yılda en az 1 defa mutlaka yaptırmanızı önermekteyiz. Yapılacak düzgün bir klima bakımı cihazınız her noktada sağlıklı çalışmasına neden olacaktır.

Servisimiz sadece klima bakımları değil tüm klima ile alakalı tüm işlerinizi tam donanımlı elemanlar ve araçlarımızla haftanın 7 günü Keçiören’in başta İncirli, Bağlum, Atapark, Dutluk, Kuşcağız, Yayla, Ayvalı tüm semtleri hizmet götürmekteyiz.

ankara keçiören klima servisi, bakımı, montajı, arıca ve tamiri, gaz dolumu kart tamiri
klima servisi keçiören

Keçiören Klima Servisi Firmaları arasından en iyi firmalarından bir tanesiyiz. Klimanın Markası Arçelik, Beko, Vestel, Samsung fark etmez yetkili servis kalitesinden teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Keçiören de akla gelebilecek tüm klima sorunlarınızla aynı gün ve yerinde servis imkânı kesin çözüme kavuşturuyoruz. Klima tamiri konusunda klimanızın işlemi ne olursa olsun, motor, evap, cross fan klima kart tamiri ile alakalı tüm parçalarının tamiri ve değişimi yapmaktayız. Yaptığımız işlemlerde kullandığımız parçalar orijinal yedek parçadır. Parça ve işçilik olarak da 1 sene garanti vermekteyiz.

Keçiören Klima Servisimiz ayrıca tüm klima taşıma, yer değiştirme, sökme, takma, demontaj işlerinizinde profesyonel ekiplerimizle ekonomik fiyatlara split, salon, duvar tipi klima montajlarına yapmaktayız. Klima montajı sırasında ihtiyaç olabilecek boru bağlantıları, klima gaz dolumu ve bunun gibi tüm montaj ile ilgili malzemelerinizin tedariki yaparak size sorunsuz çalışan klima olarak teslim etmekteyiz.

Klima ile ilgili akla gelebilecek tüm sorunlarınızda sizlere 7/24 web sitemizden ve ilgili numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara