Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Etlik Klima Servisi

Etlik Klima Servisi

Ankara Etlik Klima Servisi

Ankara da iklimlendirme konusunda Ankara Etlik klima Servisi soğutma sistemlerinde alanında uzman ekibimizle klima konusunda alanında uzman ekiplimizle tüm hizmetleri gerçekleştirmekte ve yapılan işlemlerde 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

Klima Servisi olarak sistemli çalışarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle soğutma cihazları olan klimaların Etlik bölgesine ve çevresine haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Ankara Etlik Klima Servisi, Bakımı, Montajı, Tamiri, Arızası
Klima Servisi etlik

Ankara da en çok kullanılan klimalar başta olmak üzere Arçelik, Lg, Vestel, Beko, Mitsubishi vb. tüm marka klimaların tüm detaylı klima bakımlarını, klima montajlarını, klima gaz dolumların da, klima arıza ve tamirlerini yapmaktayız. Yetkili Servis kalitesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Etlik Klima Servisimiz sizlere klimalarla alakalı tüm arızalarda her zaman yanınızda olmakta. Klima montajıyla alakalı olana gaz boru tamirlerinden, gaz kaçağı ve tamirinde, yer değişimde yardımcı olmaktadır.

Zamanında yapılmayan bakım ve kullanım ve kullanıcı hatasında kaynaklı olan klima arızalarında klima tamir gerektiren her noktada sizlere orijinal yedek parça ve garantili servis imkânıyla klimalarınızı yerinde ve aynı gün klima tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Klima performans düşmelerinde, klima ısıtmama ve soğutmama gibi akla başta gelen arızalarında sebebi olan gaz eksiltme ve gaz bitmesinden kaynaklı olan performans sorunlarınızda klima gaz dolumu marka ve model fark etmemeksin, gaz dolumlarını yapmaktayız.

Etlik Klima Servisimiz her zaman her noktada sizlerin yanındadır. Klima kullanımı ve diğer her noktada sizleri bilinçli kullanıcı olması konusunda elinden geleni yapmaktadır. Son zamanlarda mevsimsel değişikliklerle birlikte lüks olmaktan çıkan ve ihtiyaç haline gelmiştir. Klima bakımları düzenli olarak yapılması gerekenler elektronik cihazların başında gelmektedir. Bakımları yapılmayan cihazlar sizlerin maddi manevi zarar uğramasına neden olmaktadır.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara