Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Etimesgut Klima Servisi

Etimesgut Klima Servisi

Ankara Etimesgut Klima Servisi

Ankara Etimesgut Klima Servisi olarak, Etimesgut’un klima olan servis açığını kapatmak için her geçen gün çok fazla çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kurulduğumuz günden kendini her nokta da geliştiren ekip ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

etimesgut klima bakımı,tamiri, arıza, montaj, tamir, kart tamiri, gaz dolumu
klima servisi etimesgut

Etimesgut klima servisimizi genel personelimizle, gerek ekipmanlarımızla gerekse her türlü klima sorunu çözecek donanımlı araçlarımızla sizlere yerinde tamir ve aynı gün hizmeti sunmaktayız.

Ankara Etimesgut servisi olarak Etimesgut’un her yerine klima konusunda eğitimli elemanlarımızla klimanız ile alakalı tüm işlerde net çözümlerde hizmet vermekteyiz.

Etimesgut klima servisi olarak klima ile ilgi işlemlerin de klimanızın markası ve modeli fark etmeksizin sizlere 7/24 hizmet için çalışmaktayız.
• Klima Montajı
• Klima Tamiri
• Klima Bakımı
• Klima Kart Tamiri
• Klima Gaz Dolumu
• Klima Arıza

Etimesgut klima montajla alakalı söküm takım yer değiştirme işlemlerini akla gelebilecek tüm montaj işlerini profesyonel ekiplerimizle uygun fiyatlara sizlere yardımcı olmaktayız.

Etimesgut Klima tamiri konusu klima kart, kompresör, fan ve sensör vb. tamirleri orijinal yedek parça ve 1 garantili olarak yapmaktayız.

Klima bakımınızı ihmal etmeyin klima bakımlarınızı senede 2 defa yaptırmanız her açıdan sizlere yarar sağlayacaktır. Etimesgut Klima Servimizden bu nokta da yardım alabilirsiniz.

Klimalarınız da oluşabilecek su akıtma, sıcak üflemiyor, soğuk üflemiyor, çalışmıyor ve sesli çalışıyor vb. tüm klima arıza servisimizden yardım alabilirsiniz. Kesin çözümler sunan servisimizi bu nokta da her zaman sizlerin yanındadır. Klima perfomans alakalı en büyük sorunlarından bir taneside klima gaz dolumuyla alakalıdır.

Servis olarak eğer klimanızla alakalı duruma göre web sitemizden ilgili yazılarımızda markasına göre arıza kodları ve çözüm önerilerini, servis çağırmadan önce yapmanız gerekenleri, klima konusunda tüm bilmeniz gerekenleri sizler için sıralardık.

Klimanızın markası, Arçelik, Beko, Vestel ve Daikin vb. fark etmek yetki servis kalitesinden de teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara