Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Eryaman Klima Servisi

Eryaman Klima Servisi

Ankara Eryaman Klima Servisi

Etimesgut Eryaman semtinde klima markalarının tümüne haftanın yedi günü 08.00- 22.00 saatleri arasında kesintisiz çalışmaktayız. Eryaman Klima servisimiz klima servisi olan ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak amacıyla tam ekipmanlı araçlarıyla çalışmaktayız. Klima servisimiz Eryaman Bölgesinde çalışmakta olan en profesyonel servislerden bir tanesidir.

Servisimiz Eryaman da yetki servis kalitesinde marka ve modeli Arçelik, Beko, Vestel Mitsubishi, Daikin vb. çok fazla kullanılan klimalar dahil teknik servis hizmeti sunmaktayız. Split, salon, kaset tip klimaların tüm Klima bakım, arıza, montaj, onarım, gaz dolumu, kart tamiri gibi klima ile ilgili tüm işlerinizi yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim, deneyim ve tecrübeyle kesin çözümlere kavuşturarak çözmektedir.

ankara eryaman klima servisi bakımı, arıza, tamir, montaj
klima servisi eryaman

Eryaman En yakın klima servisi olarak sizlere en acil klima servisimizle her zaman yanınızdayız. Çok fazla dikkat gerektiren klima bakımları büyük bir hassasiyet göstererek tüm detaylı bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Zamanında yapılmayan bakımlarının oluşturacağı tek sebep performans düşüklü olmamaktadır. Klimalar bakımsızlıktan arıza çıkarabilmekte bu arızalar da ciddi maliyet gerektirecek Klima Tamir işlemlere neden olur. Klima Tamir işlemlerinde servis olarak orijinal yedek parça ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Eryaman Klima Servisi olarak sadece klima bakımları ve klima tamir işlemleri değil, tüm klimaların klima montajı, söküm, takım, takım işlerinizde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca klimalar oluşabilecek performans alakalı düşmeleri başlıca sebeplerinden olan gaz eksilt veya bitmelerinde servis olarak klima gaz dolumlarını yapmaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara