Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Dikmen Klima Servisi

Dikmen Klima Servisi

Ankara Dikmen Klima Servisi

Özellikle son yıllarda artan hava sıcakları klima kullanımı Ankara da çok fazla artırmıştır. Klima kullanımı artan en fazla semtlerden biri olan dikmende klima servisi olan açığı Dikmen Klima Servisi olarak haftanın yedi günü kesintisiz çalışmaktayız. Klima Servisi olarak Dikmen de hizmet veren en iyi klima servislerinden bir tanesiyiz.

Servis olarak artan klima kullanımıyla birlik oluşabilecek durumlara her zaman Dikmen Klima Servisi olarak hazırlıklıyız. En ihtiyaç anında klimanızda oluşabilecek arızada servis olarak kesin çözümlerde ihtiyaçlarınız karşılamaktayız. Klimalarınızı aynı gün ve yerinde tamir ediyoruz.

Klima servisimiz tüm klima işleriniz detaylı bakım, arıza, montaj gibi konularında sizlere %100 memnuniyet duyacağız işleri yapmaktadır. Detaylı Klima bakımı ile klimalarınızı istenmeyen durumları ortadan kaldırarak cihazından daha verimli çalışması sağlamaktadır.

ankara dikmen klima servisi, bakımı , montajı arıza ve tamiri, gaz dolumu, kliam kart tamiri
klima servisi dikmen

Dikmen Klima Servisimiz işini ehli elemanlarımızla klima montaj, yer değişimi, sökme takma gibi işlerinizi büyük itinayla yapmaktadır. Montaj sonrasında oluşabilecek gaz borusu kırık yada ezilmemesi gaz eksiltmemesi performans düşmesi gibi sorunları bizim montajımız da yaşamazsınız.

Klimalar kullanımla birlikte arıza çıkarabilmekte, bunların en başında zamanında ve dikkatli yapılmayan klima bakımlarından kaynaklanmaktadır. Klima tamirlerini gerekli titizlikle orijinal yedek parça kullanarak 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Klimalar da oluşabilecek ısıtma ve soğutmada kaynaklı performans düşmesinin bir başka sebebi de klimanın gaz eksiltmesi veya tamamen bitmesinden kaynaklıdır. Klimaların split, salon veya kaset fark etmez. Tüm klima çeşitlerine uygun klima gaz dolumu yapmaktayız.

Servisi olarak ister çok fazla kullanıcıya sahip klima markalarının Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi vb. tüm marka klimaların split, salon veya kaset tüm işlemlerini yetkili servis kalitesinde Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Dikmen Klima Servisimize işter sayfanız altındaki yorum yaz kısmından ister 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 telefon numaralarımızdan veya facebook ve whatsaaptan bizlerle iletişime geçip daha detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara