Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Çayyolu Klima Servisi

Çayyolu Klima Servisi

Çayyolu Klima Servisi

Ankara Çayyolu’nda artan klima kullanımı paralel olarak Çayyolu klima servisimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimiz artırdık. Klima servisi olarak klima bakımı, Klima tamiri, gaz dolumu kart tamiri, montajı ve akla gelebilecek tüm klima işleriniz haftanın tamamında sizlere hizmet etmekteyiz.

Çayyolu klima Servisimiz Ankara piyasasında bulunan her marka klimaya teknik servis hizmeti sunmaktayız. Yılların getirdiği tecrübe klimalara yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Servis olarak Çayyolu’nun en iyi klima Montaj Servislerinden bir tanesiyiz. Klima Servisi olarak klimalarınızı yerinde ve aynı gün tüm sorunlarınıza kesin çözümler üretmekteyiz. Ekonomik fiyatlarımızla her zaman müşterilerimizin yanındayız.

ankara çayyolu klima servisi bakımı, arıza ve tamiri, kart tamiri, gaz dolumu
klima servisi çayyolu

Çayyolu Acil Klima Servisi

Servisimiz acil olarak her zaman klimalarınızın tüm sorunlarını hızlı bir süreç ile müdahale etmektedir. Araçlarımız klimalar için gerekli tüm malzemelerle gezici olarak klima ile ilgili sorunlarınıza yerinde müdahale edecektir. Ev veya iş yerlerinizde özellikle son zamanlar artan klima kullanımı yanında sorunları da beraberinde getirmektedir. Özellikle zamanın da yapılmayan klima bakımları ve yanlış kullanımı klimanımı klima gaz eksiltmesi arızalanmasının başında gelmektedir.

Klimalar bakım yapılması gereken cihazlardır. Uzmanlar tarafından da senede 2 defa bakımlarının yapılması önerilmektedir. Bu sura klimanın çalışma süresi ve ortamına göre değişiklikte gösterebilmektedir. Çayyolu klima servisi olarak klima bakımlarına hassasiyet göstermekteyiz. Klima bakım hizmeti haftanın 7 günü servisimizden randevu alabilirsiniz.
Klima Servisi olarak çok fazla kullanılan Arçelik, Vestel, Samsung, Mitsubishi, Daikin başta olmak üzere her markanın teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara