Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Çankaya Klima Servisi

Çankaya Klima Servisi

Ankara Çankaya Klima Servisi

Klima konusunda tam bilgi ve birikime sahip bir klima servisi mi ihtiyacınız var? Çankaya’nın hizmet veren en profesyonel klima servislerinden bir tanesi olan Çankaya Klima Servisimiz yetkisi servis kalitesinde klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ankara Çankaya Klima servisi olarak Çankaya’nın ilçesi sınırları içerisinden ki tüm mahallelere 7/24 kesintisiz hizmet götürmekteyiz. Tüm klima sorunları için gerekli malzemelerle birlikte gezici araçlarımız sizlere hizmet vermekteyiz.

Klima kullanılmaya başladığı günden beri yaşamımızda her geçen gün mevsimsel değişmelerin artması birlikte çok fazla yer kaplamaktadır. Klimanın yapısal olarak bakıma ihtiyaç duyan ürünlerin başında gelir. Kullanıcıları olarak klima bakımı işlemi yeterince önem vermemekteyiz. Çankaya Klima Servisi olarak tüm marka klimaların klima temizliği için profesyonel hizmet için bizlerle irtibata geçebilirsiniz

Çankaya Klima Servisi olarak genel veya periyodik klima bakımlarımızı uzmanlarında belirttiği gibi 6 ayda 1 defa yapılmasını önermekteyiz. Klimanın çalışma koşullarını göre bu süre daha da az olabilmektedir. Yapılacak profesyonel bir bakım hem cihazınızın eski performansına ulaşmasına ve oluşabilecek hastalıklarından önüne geçmiş olacaksınız.

çankaya klima servisi, montajı, bakımı, kart tamiri, gaz dolumu, arıza
ankara çankaya klima servisi

Çankaya Klima Tamiri Yapan en iyi servislerden bir tanesiyiz. Klima Tamiri işleminde kullandığımız parçalar orijinal yedek parça olup 1 yıl parça ve işçilik garantilidir. Klimanızın kompresör fan klima kart tamiri konusunda sizlere alanında eğitimli ekip arkadaşlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz.

Klimanızın arızası ne olursa olsun, klima çalışmıyor, klima soğuk üflemiyor, havalar soğukken sıcak üflemesi gerekirken klima soğuk üflüyor vb. akla gelebilecek arızalarını uzman ekiplerimizle aynı gün ve yerinde çözüyoruz.

Klima gaz ile alakalı gaz çeşidi r22,r410 ve r32 fark etmeksizin split, salon tipi ev tipi klima gaz dolumu uygun fiyatlara yapmaktayız.

Çankaya Klima Montajı

Klima montajı cihazın çalışması ve performans vb. etkenler için çok dikkat gerektiren işlemlerden bir tanesidir. Yapılacak yanlış bir işlem cihazınız kullanım ömrünü azaltmaktadır. Çankaya klima montajı konunda sizlere klimanızdan tam anlamıyla performans almanız ve hiçbir şekilde sorunsunuz klima montajı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Sadece klima montajı değil, diğer klima söküm, yer değiştirme, sökme takma dış ünite yer değiştirme ve iç ünite yer değiştirme gibi tüm klima işlemlerini en iyi fiyatlara yapmaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara