Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Balgat Klima Servisi

Balgat Klima Servisi

Ankara Balgat Klima Servisi

Balgat semtine hizmet veren en iyi klima servislerinden bir tanesiniz. Balgat Klima Servisimiz yaptığımız işlerden aldığımız %100 memnuniyet ile işleri aynı şekilde amacımıza uygun çalışmaya devam etmekteyiz. Servis olarak klima alakalı tüm işlerinizde hızlı, ekonomik ve kesin çözümler üretmekteyiz.

Klima Servisi olarak yaptığımız işler konusunda Balgat’ta adından çokça söz ettirmekteyiz. Yılların getirdiği tecrübeyle klimalarınız yerinde ve aynı gün sorunlarınızı çözmekteyiz. Uygun ekipmanlarla bölgede gezici servisimizle Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin vb. tüm marka klimaların tüm onarım, montaj, bakım, arıza işlerinizi yılların getirmiş olduğu tecrübeyle çözmekteyiz.

Balgat Klima Servisimiz teknolojinin bir getirisi olarak hayatımıza girmiş olan klimaların düzenli olarak detaylı klima bakımlarını yapılması gerektiği hatırlatırız. Klima Servisi olarak Klima bakımlarını uzmanlarında belirttiği gibi 6 ayda 1 yapılması gerektiği hatırlatırız. Servis olarak Klima Bakımlarını detaylı olarak işçilik garantili olarak yapmaktayız.

ankara balgat klima servisi bakım, arıza ve tamir , montaj
klima servisi balgat

Düzenli olarak bakımları yapılmayan klimalar zamanla performans problemleri enerji sarfiyatı başta olmak üzere birçok arızalar çıkarabilmektedir. Performans düşmelerinin en belirgin belirtileri klimada tam anlamıyla ısıtma ve soğutmama olarak karışımıza çıkmakta bunlarda klimanın gazının eksilmesi karşımıza çıkar. Klima Servisi olarak tüm marka klima gaz dolumu nu da gazın çeşidi ne olurda olsun dolumu yapmaktayız.

Servisimizden klimalar oluşabilecek arızalar konusunda telefon numaralarımızdan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Klima arızası sonra da yapılacak Klima tamirlerinde servis olarak markanın orijinal yedek parçasını kullanma olup 1 yıl işçilik ve parça garantili olarak yapmaktayız.

Balgat Klima Montajı

Klima Montajı, basit gibi görünse de çok fazla ciddiyet ve tecrübe gerektirir. Balgat Klima Montajı, sökme, yer değiştirme, taşıma gibi tüm markaların montaj işlerini sorunsuz olarak yapmaktayız. Klima montaj fiyatları konusunda günün getirdiği ekonomik şartlarında göz önünde bulundurarak ekonomik fiyatlara klima montaj işleri yapmaktayız.

Servisimize haftanın 7 günü klima ile alakalı tüm sorularınızı telefon numaralarımızdan, yazımızın altına yorun ekle kısmından sorabilirsiniz. Tüm bu İşlemlerı Yetkili Servis Kalitesinde Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara