Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Servis

               Ankara Arçelik klima servisi olarak,  Ankara’da Arçelik markası teknik servisliği yapmaktayız. Amacımız hizmette kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, hızlı ve garantili servis de iyi hizmeti sunmaktır. Arçelik marka değeri ile piyasadaki en iyi firmalardan bir tanesidir. Arçelik marka olarak çok fazla kullanıcı sahiptir. Bu sebepten dolayı siz değerli müşterilerimize Ankara Arçelik Servis olarak en hızlı servis vermek amacıyla çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyata alması için çalışmaktayız.       

Arçelik marka değeri ile piyasadaki en iyi firmalardan bir tanesidir. Marka olarak çok fazla kullanıcı sahip olmasından dolayı siz değerli müşterilerimize Ankara Arçelik Servis olarak en hızlı servis vermek amacıyla çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyata alması için çalışmaktayız.       

              

arçelik klima

               Servisimiz deki personelimiz alanında eğitimli, günün getirdiği en iyi teknoloji kullanan profesyonel kişilerdir. Ekiplerimizle klima ve kombi konusunda genel bakım , montaj arıza ve tamir konusunda hizmet vermeyiz.

İşçilik ve Garanti

                Kullandığınız parçalar orijinal yedek  olmakla birlikte en uygun fiyatlarla değişim yapmaktayız. Yaptığımız parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Bakımlar servisimizden kaynaklı olan problemlerde ise ücretsiz tekrar servis vermekteyiz.

                Ankara genelinde hizmet veren klima bakım servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaralarımızdan servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Klima yazın sıcak havalarda ortamı serinletmek, kışın ise soğuk havalar da ısınmak için kullanılan teknolojik bir cihazdır. Kullanım mantığı olarak cihaz dışarıdaki havayı içeri almaz. İçerdeki havayı da dışarı vermez. Çalışma mantalitesi olarak ortamdaki havayı emerek evap süzgecinden gaz yardımıyla soğutarak veya ısıtarak kros fan yardımıyla tekrar ortama vermektedir.

Bu sebepten dolayı ortamda bulunan toz, bakteri vb. klimaların öncelik toz filtrelerine oradan da evap üzerine yapışarak, ayrıca kros fan üzerine yapışarak  kirlenmesine neden olmaktadır. Bu durumda cihazın ölümcül olacak bakteri ( lejyoner ) üretmesine cihazın performansının düşmesi neden olmaktadır.

Klima bakımı  tüm bu olumsuzlukları gidermek için özel kimyasal ilaçla temizlenmesidir.

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima bakımı nasıl yapılır? Burayı tıklayarak daha detaylı öğrene bilirsiniz.Klimanın ön kasa sökülerek önce ilaçlanarak basınçlı su ile aşağıdaki işlemleri yapıyoruz.

Klima Bakımında Yaptığımız  İşlemler

  • Klima Elektrik Bağlantıların kontrolü
  • Hava Filtresinin Temizlenmesi
  • Kros fan temizliği
  • Özel klima  kimyasalı ile serpantin Temizliği
  • Dış Kasa ve Flap temizliği
  • Drenaj Tava temizliği
  • Gaz Kontrolü
  • Performans kontrolü
  • Dış ünite kasa fan Temizliği

Arçelik Klima Bakım Fiyatları

Model olarak, Arçelik klima Duvar Tipi klima bakımları- Arçelik Split Klima Bakımları – Arçelik Tavan Tipi klima bakımları – Arçelik Yer Tipi klima bakımları –  Arçelik Asma Tavan Tipleri klima bakımları – Arçelik Salon Tipleri klima bakımları – Arçelik Kanallı Tipler klima bakımları –  Arçelik Mobil taşınabilir Tip Klimaların klima bakımları, Arçelik vrf tipi klima garantili olarak yapmaktayız. Arçelik Klima Bakım fiyatları olarak en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima bakım fiyatlarımız klima modeline göre değişmektedir.

Arçelik Klima Montajı

Arçelik klima montajı linkini tıklayarak klima montajı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. klimanın montajı klimanın ömrüyle alakalı direk etkiye sahip olmasından dolayı yapılacak işlemler eksiksiz olmalıdır. Klima takımı yapılmadan  yukardaki listelediğimiz etkenlerin tam anlamıyla sıralanmasında sonra yapılacak işlemleri sıralamak gerekirse

            Klimanı iç ünitesini asmadan önce; klimanın askı aparatının montajı yapılması gerekir dengeli bir şekilde

            Klimanın gazın akışını sağlayacak borunun ve klimadan çıkan suyun giderden sorunsuz yaşamadan akması sağlaması açısından uygun bir şekilde duvara delinmesi

           Dış ünitenin ayaklarının klimanın borusu ve duvarda olan deliğe göre montajının yapılması

           Klimanın arkasında bulunan boru bağlantılarının yapılması, su gider borusunun bağlantısı ve haberleşme kablolarının bağlanması

            İç ünite yerleştirdikten sonra  dış ünite bağlantılarının yapılması boru bağlantısı, haberleşme bağlantısı, gaz verilmesi

            İç ünite elektrik bağlantı yaptıktan sonra çalıştırılması

Arçelik Klima Montaj Fiyatları

Arçelik Klima montaj fiyatları model olarak,  Klima Duvar Tipi klima montajı- Split Klima Montajı – Tavan Tipi klima montajı – Yer Tipi klima montajı – Asma Tavan Tipleri klima montajı – Salon Tipleri klima montajı – Kanallı Tipler klima montajı – Mobil taşınabilir Tip Klimaların klima montajını, garantili olarak yapmaktayız. Btu  olarak 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu. Klima Montaj fiyatları olarak en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima montaj fiyatlarımız klima modeline göre değişmektedir.

Arçelik Klima Sökümü

Arçelik Klima Söküm Fiyatları

Arçelik Klima Arızaları

Arçelik Klima Tamiri

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara