Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Ankara Klima Servisi

Bakım & Montaj & Tamir & Arıza & Kart Tamir & Gaz Dolumu

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi olarak, en iyi Ankara Klima firmaları ndan bir tanesiyiz. Amacımız Ankara da klima servisine olan açığı kapatmak için çalışmaktayız. Servis olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak. İşini seven alanında uzman profesyonel elemanlarımız sizlere %100 müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

• Vrf klima Ankara
• Salon tipi klimalar
• Duvar tipi klimalar
• Ankara Kanallı klima
• Multisistem klimalar

Klima Servisi Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine tüm marka ve model klimaların, yılların getirdiği tecrübeyle tüm işlemlerini yapmaktayız. Sizin klima konusunda ihtiyacınıza yönelik hizmetlerimiz.

• Klima Bakımı
• Klima Montaj ve Yer Değişimi
• Klima Tamiri
• Klima Gaz Dolumu
• Klima Arıza
• Klima Kart Tamiri
• Klima Yedek Parça
• 2. El Klima

İşçilik ve Garanti
Ankara Klima Servisi olarak, yaptığımız işlemler alakalı olarak, kullandığınız tamir için kullandığımız parçalar markanın orijinal yedek parçadır. Ayrıca yaptığımız parça değişimleri ve tamirler 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Bakımlar ve diğer yaptığımız işçilik gerektiren işlemlerde servisimizden kaynaklı olan problemlerde ise ücretsiz tekrar servis vermekteyiz.

Ankara Klima Servisi - Bakım - Tamir - Arıza- Montaj
klima servisi ankara

Ankara Klima Bakım

Klima kullanımı son zamanlarda iklim değişiklikleriyle alakalı olarak Ankara da artış göstermektedir. Klima kullanımı kolay, ekonomik, taşınabilir ve hayatımızı konfor katan bir cihazıdır.Uzmanlar tarafından klimaların bakımlarını 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Ankara Klima Servisi olarak biz de aynı tavsiyede bulunmaktayız. Klima temizliği yapılması gereken cihazdır. Yaşam kalitemizin düşmemesi ve kullanımda her hangi bir olumsuz durum yaşanmaması açısından önemlidir. Klimalar elektrik ile çalışmasından dolayı yangın gibi oluşabilecek büyük maddi ve manevi kayıpların önüne geçmektedir. Klima bakımları ayrıca sağlık açısından da çok fazla önem arz etmektedir. Zamanında yapılmayan klima bakımı yapısal olarak bakteri üretmektedir. Bu durum özellikle üst solumun yolu enfeksiyonları ve ölümle sonuçlanabilecek Lejyoner hastalığına neden olan bakterileri üretmektedir.

Ankara Klima Temizliği

Klima bakımı yapılan cihazların kullanım ömürleri artar. Oluşmuş olan performans düşmeleri giderilir. Cihaz daha rahat çalışır. Elektrik tüketimi azalır. Oluşabilecek arızaların önceden tespit edildiği için maddi olarak sıkıntı yaşamanız engellenir. Klima Bakımızla alakalı aklınız gelebilecek tüm sorularınız için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Klima Bakımı

Ankara Klima Bakım Fiyatları

Ankara Klima Servisi olarak, Klima bakım ücretleri piyasanın gerçeklerini de göz önünde bulundurarak, uygun rakamlara yapmaktayız. Klima bakım fiyatlarımız markalara göre değişmese de, klima modeline göre değişiklik göstere bilmektedir. Daha detaylı bilgiyi servisimizden talep edebilirsiniz. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır .

Klima Bakımı nasıl Yapılır
Ankara Klima Bakım Servisi

Ankara Klima Montaj

Ankara klima servisi olarak, klima montajına özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Klimanın montajı, çok dikkat gerektiren işlemdir. Gerek montaj, gerekse söküm takım işlemi cihazın performansı, uzun ömürlülük, daha az elektrik kullanımı açısından önem taşımaktadır. Yapılacak yanlış bir montaj cihazın sorunlu ve sıkıntılı çalışmasına neden olacaktır. Sonuç olarak klima montajın tam anlamıyla eksiksiz yapılması gerekmektedir. Servis olarak bizler siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde bilgi ve deneyimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Klima Montajı Konusunda daha detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz.

Klima Montaj Ankara

Klima montajı Ankara konusunda montaj konusunda yaptığımız işlemler aşağıda sizler için sıraladık. Klima montajı alakalı tüm işleri yapmaktayız.
Klima montajı
• Klima demontaj
• Dış ünite yer değişimi
• İç ünite yer değişimi
• Klima Sökme — Takma
• Komple içi ve dış ünite yer değişimi
• Salon tipi klima montajı
• Duvar Tipi Klima montajı
• Split Tip klima montajı
• Kanallı Tip klima montajı
• Mobil taşınabilir Tip klima montajı
• Tavan Tipi klima montajı
• Yer Tipi klima montajı
• Asma Tavan Tipleri klima montajı
• Kaset tip Klima Montajı

Ankara Klima Montaj Ücretleri

Ankara Klima Servisi olarak, Klima montaj fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak çalışmaktayız. Klima montaj fiyatlarımız yukarıda saydığımız montaj tipine göre değişmektedir. Ayrıca belirtmek gerekirse klima montajları kendi aralarında bile fiyatları değişebilmektedir.

Klimalar boyut olarak farklılık göstermektedir. Özelikle taşınabilirlik açısından yaygın olarak kullanılan duvar tipi klima ve salon tipi klimalar 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu 18000 btu ,24000 btu,48000 btu olarak isimlendirilir. Btu olarak adlandırılan bu klimaların fiyatları da kendi içerisinde fiyat olarak değişebilmektedir.
Ankara Klima Teknik Servis firması olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız Ankara Klima Montaj ücretler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Ankara genelinde hizmet veren klima montaj servisi ayrıcalığını yaşamak için günün 24 saati aşağıdaki web sitemizden randevu ve bilgi alabilirsiniz ya da hafta içi veya hafta sonu 09:00–22:00 arası irtibat numaramızdan servis ve bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ankara Klima Montajı - Söküm Takımı - Fiyatları
Ankara Klima Montaj Servisi

Ankara Klima Tamiri

Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Klima hem ısıtma ve soğutma yapabilmesinden dolayı insanların sürekli kullandığı ender cihazlardan bir tanesidir. Yaşam konforunu artıran klimalar, zamanla kullanımla birlikte arıza yapabilmektedir. Klima özellikle bakımı yapılmayan cihazlarda bu sorunları daha sık yaşamaktadır. Klima Tamiri daha detaylı bilgi için

Ankara Klima Servisi olarak tüm klima ile ilgili arıza ve tamir işlemlerinde a profesyonel ekibimizle 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Klima tamirinde kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır ve 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Klima tamirde yaptığımız işlemler
• Kart Tamiri
• Kros fan tamiri
• Semprantin tamiri
• Boru Tamiri
• Gaz Dolumu
• Dış fan tamiri
• Kapasitör değişimi
• Boru Sensörü değişimi
• Ortam sensörü deşiğimi

Ankara Klima Kompresör Tamiri

Klimanın En önemli parçalarından bir tanesidir. Arıza durumunda ciddi maliyet gerektirebilmektedir. Özellik eski sistem klimalarda R22 Gaz kullanan cihazlar çok sık karşılaşılabilen arızalardan bir tanesidir. İster inverter ister eski tip klimalarda kompresör tamirini Ankara Klima Servisi olarak uygun fiyatlara yapmaktayız. Bu konuda uzman olan ekibimiz klima kompresör tamirinde her nokta da yardımcı olmaktadır.

Ankara Klima Tamircileri

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Klima Gazı Ankara

Ankara Klima Gaz Dolumu, Klimalar ısıtma ve soğutma işlemini tamamen gaz ile alakalı bir durumdur. Gaz cihazın en önemli parçasından biri sayabilmekteyiz. Sıfır fabrikadan çıkan klimalarda gaz dış ünitede toplanıp montaj bittikten sonra klimaların gaz vanaları açılarak gazı salınır. Özellikle klimam çalışıyor fakat ısıtma veya soğutmuyor gibi problemlerde genellikle klimalar gaz problemi olmaktadır. Bu gazın olmamasının birçok etmeni vardır. Bunları sıralamak gerekirse

Gaz borusunun delinmiş olması
• Montaj sırasında bağlantılarının tam anlamıyla iyi sıkılmamasından
• Klimanın iç ünite veya dış ünitesinde bulunan her hangi bir yerin delinmesinden kaynaklı olabilmektedir
• Klima Sökümünde gazın toplamaması
• Dış ünitede bulunan bağlantı kapaklarının sıkılmaması klimanın gazını kaçmasına neden olur.

Ankara Klima Gaz Dolumu

Ankara Klima Servisi olarak, Ankara da Klima ilgili olarak tüm marka ve model gaz dolum işleri yapmaktayız. Gazın çeşitleri fark etmeksinizi, R22, R410, R32 gibi gaz çeşitlerini uygun fiyatlara basmaktayız. Ev tipi klima gaz dolumu yapmaktayız.
Klima sökülecekse gazı toplanabilmektedir. İşin ehli olmayan insanlardan kaynaklı olarak klimanın gazını kaçırmaktalar veya borusu kesmektedirler. Servis olarak klimanızın tüm bu sorunlardan kaynaklı olan problemlerde sizlere klima gaz dolumu Ankara da en uygun fiyatlara yardımcı olmaktayız.

Ankara Klima Gaz Dolum Fiyatları

Ankara Klima Servisi olarak, Klimalar daha önce montaj ve diğer konularla da bahsettiğimiz gibi klimaların marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ankara Klima gaz fiyat Klimanın btu suna göre klimalar çeşit olarak r22,r410 veya r32 gaz kullanmaktadır. Bu gazlar klimanın soğutma kapasitesi göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse 12000 btu bir klima ortalama olarak 1 kg gaz kullanmaktadır. Ama 48000 bin btu bir klima 3-4 kg gaz kullanabilmektedir. Bu durumda fiyat olarak fark edebilmektedir.

Ankara Klima Gaz Dolumu
Ankara Klima Gazı

Klima Kart Tamiri

Ankara Klima Servisi, klimalar eski nesil r22 gaz kullanan cihazlar genellikle tek kart kullanmakta bu da iç ünitede bulunmaktadır. Yeni nesil inverter dediğimiz R410 gaz kullanan cihazlar. Hem dış ünitede ve hem de iç ünitede kart bulunmaktadır. Klima Kartlarının sıfırdan değişimi çok fazla maliyet gerektirebilmektedir. Servis olarak klima kart tamirlerini bütçenizi yormadan 1 Yıl Garantili Olarak Yapmaktayız.

Klima Kart Tamir Fiyatları

Ankara klima servisi olarak, Klima kart fiyatlarımız cihazın özelliklerine göre eski sistem ya da yeni sistem inverter olup olmamasına göre değişmektedir. Klimaların kart ücretleri klimaların markasına göre de değişmektedir. Kullandığımız parçalar orijinal yedek parça olup, Yaptığımız kart tamirleri veya sıfır ürünler 1 yıl servisimiz tarafından garantimiz altındadır.

Ankara 2 el Klima Alanlar – Ankara 2 el klima Satanlar

Klima servisi olarak, ister on- of ister inverter klima satışlarımız vardır. Genel olrak duvar tipi klima ve salon tipi klima satmaktayız. Btu olarak 12 lük 9 lük ,18 lik , 24 luk , 45 ve 48 btu klimalar satmaktayız. İkinci el klima olarak servis telefonlarımızdan genel olarak bilgi alabilirsiniz.
• Çıkma Klima
• Ucuz Klima
• İkinci el klima alanlar Ankara
• İkinci el klima Ankara
• 2 el klima Ankara
• 2 el klima fiyatları Ankara
• Ankara 2 el klima

Ankara Klima Arıza

Klima Servisi olarak klima ile alakalı tüm konuları yukarda belirtik son olarak Arçelik klima arıza kodlarını ise web sitemizin Tüm marka klima arıza kodları ve çözümlerini den daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Linkimizi de tıklayarak da arıza kodlarını bulabilmeniz mümkündür.

Ankara Klima Yedek Parça

Klimanızla alakalı olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm marka ve model klima malzemelerini parçalarını servisimizden temin edebilirsiniz.
• Klima Borusu
• Klima Gazı
• Evap
• Klima Kartı
• Sensör
• Elektrik kaploları
• Kapasitör

Klima Servisi Ankara

Klima Servisi olarak yukarıdaki belirtiğimiz tüm işlemlerde web sitemizin ilgi yazısından veya yorum ekle bölümünde ya da 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 numalardan bizlere ulaşabilir ve randevu ve bilgi talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin