Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0532 499 24 84

Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi

Ankara Altındağ Klima Servisi

Servis elemanlarımız klima konusunda eğitimli ve yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikime sahip, gelişen teknoloji yakından takip eden kişilerdir. Altındağ Klima Servisimiz her türlü klimanın bakım, tamir, arıza gaz dolumu yapabilecek bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Klima yapılacak işlem basit gibi görünse de çok dikkat gerektiren işlemlerden bir tanesidir.

Dikkat gerektiren en başta ki servis hizmeti klima bakımıdır. Klimalar bakım gerektiren elektronik cihazların başında gelmektedir. Uzmanlar tarafından da uyardığı servis olarak da bizim de tavsiye ettiğimiz klima bakımlarını, klima kullanımın arttığı ayların girişlerinde senede 2 defa bakımlarının yapılmasıdır. Bu durum klimanın çalışma saati ve çalıştığı yerine göre daha da kısa tutulabilir. Bununla ilgili yazımı okuyabilirsiniz.

Gerekli deyime sahip olmayan kişilere yaptırılacak klima müdahaleler klimalara ciddi hasar verebilmektedir. Bu durumda kısa ve uzun vadede klimalar arızalara neden olmaktadır. Altındağ Klima Servisi olarak klima kompresör, fan arızaları, klima kart tamirlerinde haftanın 7 günü kesintisiz olarak Klima Tamir hizmeti sunmaktayız. Çok Kullanılan Klimalar Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin vb. olsun ister daha az kullanılan klimalar Sharp, Toshiba, Bosch, Baymak, Demirdöküm tamirleri 1 yıl garanti olarak yapmaktayız.

ankara altındağ klima servisi, bakımı, arıza ve tamiri, gaz dolumu, montajı
klima servisi altındağ

Zamanın da yapılmayan klima bakımlarında ve montaj sırasında yapılan eksiklerden dolayı klimada çıkacak en büyük problemlerden bir tanesi de klimanın performans olarak düşmesidir. Cihaz kullanım olsun veya olmasın gazını eksilte bilmektedir. Bu durumda klimanın ısıtma ve soğutma gibi temel fonksiyonunu etkilemektedir. Bu tür durumlarda servis olarak sorunun tam olarak kaynağını bularak kesin çözüme kavuşturup klimanın markası ve türü fark etmeksizin klima gaz dolumu yapmaktayız.

Teknolojinin bir getirisi olan klimalara zamanla hayatımızda çok daha fazla yer kaplamaktadır. Yapısal olarak taşınabilir cihazlar olmasından dolayı Klima Montajları çok fazla artış göstermektedir. Klima Montajları da bakımlar gibi dikkat edilmesi gereken işlemlerden bir tanesidir. Yapılacak olan yanlış klima montajı sizlere bu nokta da ciddi maliyetler çıkarabilmektedir.

Altındağ Klima Servisimiz tüm bölgeye yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bizlere klima ile alakalı olarak her noktada yardım ve bilgi talep edebilirsiniz. Randevu oluştura bilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara